Mokykloje-darželyje ,,Obelėlė“ birželio 14-20 dienomis vyko Kėdainių r. savivaldybės finansuojama vaikų vasaros ir užimtumo programos stovykla ,,Sveikatos kodas“. Stovykloje įdomiai ir turiningai laiką leido 18 vaikų.

Vaikai visą savaitę daug judėjo, kiekvienas rytas prasidėdavo mankšta, šokiais. Mokiniai žaidė judriuosius žaidimus, daug keliavo pėsčiomis. Aplankė Apytalaukio dvarą, Vilainių parką, Profesinio rengimo centrą. Kiekviena vaikų išvyka buvo tikslinga. Vaikai mokėsi vaikščioti šiaurietiško ėjimo lazdomis bei rinko jų kelyje besimėtančias šiukšles.

Vaikai gamino žaislus iš antrinių žaliavų, dekoravo senus pirkinių maišelius ir taip sužinojo, kaip senus, nebereikalingus daiktus panaudoti ir ,,prikelti“ antram gyvenimui. Piešdami fraktalus mokiniai išmoko nusiraminti ir meno pagalba atsipalaiduoti. Kiekvieną dieną stovyklautojai veiklų metu išgyveno daug teigiamų emocijų, kokybiškai pailsėjo ir įgijo svarbių sveikos gyvensenos ir įgūdžių, kurie bus reikalingi kasdieniniame jų gyvenime.

Didžiausią įspūdį stovyklos dalyviams paliko stovyklą vainikavusi išvyką į Kauną. Vaikai ne tik kėlėsi funikulieriumi, pasivaikščiojo Laisvės alėja, bet ir vyko į batutų Jump Space parką, kuriame išgirdo, kad sportas gali būtu įvairus, smagus.

Nuolatiniai mokyklos darželio draugai – Kėdainio profesinio rengimo centras- džiugino stovyklautojus ir šiais metais. Profesijos mokytoja Audrone Alminienė išmokė kepti turkiškus riestainius simitus.

Visą savaitę stovykloje su vaikais dirbo šauni mokyklos-darželio pedagogų ir specialistų komanda: pradinio ugdymo mokytojos – Jolanta Klevinskienė, Asta Jasiūnienė, Violeta Lukoševičienė, anglų kalbos mokytoja Renata Šimanauskienė, logopedė Rima Lučinskienė, muzikos mokytoja Rita Vilkelienė,  visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danutė Kaupienė, mokytojo padėjėja Aušra Daujotienė.

 

Soc. pedagogė Lina Mindauliūtė-Žukienė