Gegužės 27 dieną „Obels žiedelio“ grupėje vyko graži išleistuvių šventė „Noriu į mokyklą“. Šventėje dalyvavo priešmokyklinukai ir ikimokyklinukai – visi kartu dainavo, šoko, deklamavo eilėraščius…
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.