Prasidėjus rudenėliui į mokyklos – darželio „Obelėlės” šventinį kiemą sugūžėjo didelis būrys vaikų.  Vyravo visa paletė įvairių nuotaikų: tėvelių pasididžiavimas savo vaikais, vaikų džiaugsmas, mokytojų pasitempimas, naujai pradėjusių lankyti mūsų įstaigą vaikų ir tėvelių jaudulys. Šventinį rytmetį pradėjome Lietuvos Respublikos himnu.  Į gausiai susirinkusius vaikus, tėvus, darbuotojus su sveikinimo žodžiu kreipėsi direktorė Renata Zigmantavičienė  bei Vilainių seniūnijos seniūnas Antanas Bružas. Bendruomenei buvo pristatyti pirmokai, o jų mokytoja Jolanta Klevinskienė  kiekvieną apdovanojo padrąsinančia dovanėle.

Darželio vaikus sutiko darbštuolė Bitė – Airida ir besišypsanti varlytė – Ilma. Visi drauge dainavome ir šokome ratelį „Graži mūsų šeimynėlė“. Taip darbštuolė Bitutė sužinojo, kad čia yra „Kiškučių“, „Drugelių“, „Boružiukų“, „Nykštukų“, „Liūtukų“ ir „Varpelių“ grupių graži didelė šeima.

Išmintingos varlytės dėka bitutė sužinojo, kad šiandien buvo švenčiama mokslo ir žinių diena, kad yra tokių šeimų be gėlyčių, drugelių… ir dar prasidėjo nepaprastas iššūkių atnešantis ruduo.

Vyr. priešmokyklinio ugdymo mokytojos                     Airida Avizovienė, Ilma Fedaravičienė