Su saulėta Mokslo ir žinių diena, užgimusiu rudenėliu į Aristavos skyrių atkeliavo gimtadienis, 10-asis gimtadienis. O koks jis be staigmenų!

Spalvingoje, išpuoštoje pievelėje mažuosius draugus ir jų tėvelius pasitiko šešios fėjos: mokytojos Asta, Ernesta, Rita, Rima ir mokytojo padėjėjos Judita ir Ligita. Visos turėjo tam tikrų pareigų, už kurias buvo atsakingos. Fėja Rita, kuri gyvena muzika, pasveikino visus daina, supažindino su įvairiais instrumentais ir pamokė groti akmenukais. Fėja Rima mokė taisyklingos kalbos paslapčių ir spalvų rūšiavimo įdomybių su gimtadienio kepurėlėmis. Trečioji  fėja Asta kūrė neįprastus stebuklus su fėjų dulkėmis. Menų fėja Ernesta išpuošė mažųjų ugdytinių veidukus gražiausiais meno kūriniais. Fėja Ligita atsakingai visas gimtadienio akimirkas fotografavo aplink bėgdama. Na, o fėja Judita atvežė nepaprasto grožio ir skonio gimtadienio tortą.

Visus šios bendruomenės narius šiltai ir jaukiai pasveikino įstaigos direktorė Renata Zigmantavičienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Jolita Kšenavičienė, taip pat Vilainių seniūnijos seniūnas Antanas Bružas.

Tikime, kad visi linkėjimai, kaip ir „fėjų dulkėmis kurti stebuklai, veiks kuo ilgiau. Sako, kad ten, kur nukrenta fėjų dulkės, užgimsta kas nors labai gražaus, labai kvapnaus, labai spalvingo, labai skanaus, kažkas labai skambančio, švelniai glostančio, meiliai šnabždančio, neleidžiančio atsibusti, svajojančio… Užgimsta svajonė, kuri būtinai išsipildo“. Su gražiu GIMTADIENIU!

Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta Čiapaitė, mokytoja Ernesta Kličienė