Tarptautinei futbolo dienai paminėti septintus metus iš eilės Kėdainių arenoje vyko Respublikinės priešmokyklinio ugdymo vaikų sportinės žaidynės „Nykštukų šėlsmas 2019“. Žaidynių simbolis Nykštukas Tukas kartu su Besmegeniu sukvietė 10 komandų iš visų Kėdainių  miesto lopšelių-darželių: „Pasaka“, „Aviliukas“, „Žilvitis“, „Vyturėlis“, „Puriena“, „Vaikystė“, „Varpelis“, iš Vilainių mokyklos-darželio „Obelėlė“, iš Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ ir Panevėžio lopšelio-darželio „Jūratė“.

            Po šventiškos nykštukų kepurėmis pasipuošusių dalyvių eisenos, visus pasveikino ir sportinės sėkmės palinkėjo Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis. Arenoje aidėjo garsūs komandų prisistatymai, vaikai kartu su Nykštuku Tuku ir Besmegeniu smagiai pasimankštino ir vadovaujami komandų mokytojų susikibę į linksmuosius traukinukus pajudėjo link estafečių ir futboliuko aikštelių, kur dalyvavo  smagiose rungtyse. Visi vaikai sėkmingai dalyvaudami sportinėse rungtyse patyrė daug teigiamų emocijų, demonstravo komandinio žaidimo gebėjimus, buvo fiziškai aktyvūs žaisdami estafetes.

           Mažieji „Nykštukų šėlsmo“  sportininkai buvo apdovanoti komandinėmis taurėmis, padėkomis, asmeniniais medaliais, kuriuos įsteigė Kėdainių rajono savivaldybė.    Už nuoširdų vaikų fizinio aktyvumo skatinimą ir sportinių tradicijų puoselėjimą rajone ir aktyvų, išradingą  respublikinių priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų sportinių žaidynių „Nykštukų šėlsmas 2019“ organizavimą buvo įteiktos Kėdainių Mero Valentino Tamulio pasirašytos padėkos  Kėdainių r. Vilainių mokyklos-darželio „Obelėlė“ priešmokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Audronei Jonavičienei, Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Daivai Kasperiūnienei, Kėdainių lopšelio-darželio „Žilvitis“ ikimokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Inai Gustienei, Kėdainių lopšelio-darželio „Aviliukas“ ikimokyklinio ugdymo vyresniajai  mokytojai  Jolantai  Kasperavičienei.

          Džiaugiamės, kad šis renginys Kėdainių r. Vilainių mokyklai-darželiui „Obelėlė“ vykdant projektą „Aš judu ir tave kviečiu“ buvo bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Vaikų įdomioms estafetėms nupirkta lankų,  barjerų, tunelių.  Dėkojame Kėdainių r. savivaldybei  už  renginio parėmimą, Kėdainių arenos administracijai už  šiltą ir draugišką priėmimą.

 

Audronė Jonavičienė, Kėdainių r. Vilainių mokyklos-darželio „Obelėlė“ priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė