Gegužės 18 dieną mus aplankė Kėdainių ,,Spindulio“ mokyklos mokiniai drauge su Lietuvos kurčiųjų draugijos Kėdainių skyriaus nariais. Mokiniai drauge su šios organizacijos saviveiklininkais jau trečius metus stato bendrus spektaklius. Draugai iš ,,Spindulio“ mokyklos pas mus jau svečiuojasi ne pirmą kartą. Matėme jų spektaklį „Gintarinė pilis“, šokome drauge su Kakės Makės draugais Nanaisa ir Babaisa. Šiandien daug įdomaus mums apie save papasakojo Kurčiųjų draugijos skyriaus vadovė Vijolė Tadaravičienė. Išmokome netgi kelis gestus. Vėliau stebėjome jų bendrą inscenizaciją ,,Miško pasaka“.

              ,,Spindulio“ mokyklos 1–4 specialiųjų klasių mokytoja Ingrida Janulaitienė, įsikūnijusi į pasakų Džino vaidmenį, drauge su mūsų mažaisiais ir mokinukais pasekė dvi pasakas: ,,Ropę“ bei „Raudonkepuraitę“.

                    Mūsų mokyklos-darželio ,,Boružiukų“ grupės ugdytiniai taip pat paruošė programėlę svečiams. Vadovaujami muzikos mokytojos Ritos Vilkelienės, ikimokyklinio ugdymo mokytojų Ingos Buchaveckienės bei Linos Survilienės, mažieji padainavo tris daineles ,,Obuolys“, „Ką tik noriu, tą piešiu“, „Po lelijom“. Nuoširdų ,,Ačiū“ už šiltą, nuoširdų pasirodymą Kėdainių ,,Spindulio“ mokyklos mokiniams bei Kurčiųjų draugijos Kėdainių skyriaus saviveiklininkams tarė mokyklos-darželio ,,Obelėlė“ direktorė R. Zigmantavičienė.

                   Iki kitų susitikimų!!!

                                                                                                                                                                                      Ikimokyklinio ugdymo pedagogė  Inga Buchaveckienė ir muzikos mokytoja Rita Vilkelienė