Nuplasnojo vaikystė ant drugelio sparnų, nebespėjai paklaust, – „Kur skrendi, dabar tu?“

 

Atėjo diena, kai „Varpelių“ grupės priešmokyklinukai turėjo atsisveikinti su darželiu ir mažaisiais grupės draugais. Gegužės 24 dieną į muzikos salę susirinko tėveliai, seneliai, svečiai. Išleistuvių šventė visuomet būna pati iškilmingiausia ir gražiausia. Šventiškai pasipuošę mažieji mūsų ugdytiniai nuoširdžiai vaidino, dainavo, šoko, deklamavo eilėraštukus. Gražius atsisveikinimo žodžius skyrė įstaigos direktorė Renata Zigmantavičienė ir pavaduotoja ugdymui Jolanta Klevinskienė. Palinkėjo vaikams geros kloties, daug naujų žinių mokykloje ir įteikė darželio baigimo diplomus. Po iškilmingos ceremonijos priešmokyklinukai išvyko į „Labirintų parką“ esantį Anykščių rajone. Išvyka vaikams labai patiko!

Linkime vaikučiams įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros. Tegul nerūpestinga vaikystė jiems leidžia dar pabūti vaikais, papramogauti.

Rugsėjo pirmąją priešmokyklinukai peržengs mokyklos slenkstį, kur jų lauks nauji patyrimai ir įspūdžiai. Tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.

 

Mokytojos  Airida Avizovienė, Jurgita Mejerė