Noras valgyti daugiau saldumynų ir greito maisto, o ne daržovių ir vaisių, noras nuolat leisti laiką žaidžiant  planšetiniu kompiuteriu ar žiūrint televizorių, nenoras laiko leisti kieme ar sportuojant – tai problemos, su kuriomis susiduria daugelis šiandienos vaikų.

Siekdami ugdyti vaikų sveiko gyvenimo būdo įpročius, 2020 gruodžio mėn. – 2021 vasario mėn.  ,,Nykštukų“ grupės mokiniai dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerijos  organizuotame edukaciniame-kūrybiniame konkurse „Gyventi sveikai – gera!“.

,,Nykštukai“ klausėsi informacijos ir stebėjo video apie ,,Sveikos mitybos“, ,,Fizinio aktyvumo ir grūdinimosi“, ,,Rankų higienos ir kosėjimo etiketo“, ,,Burnos higienos“, ,,Streso, emocijų ir dienotvarkės“, ,,Žalingų įpročių ir priklausomybių“ įtaką gerai savijautai. Vaikai su grupės mokytojos Jurgitos Mejerės, socialinės pedagogės Linos Mindauliūtės-Žukienės, ir visuomenės priežiūros specialistės Danutės Kaupienės pagalba atliko 7 skirtingas kūrybines užduotis, bei patyrė daug teigiamų emocijų.

Visos užduotys buvo fotografuojamos, filmuojamos. Sukurtas video ir pristatytas konkurso „Gyventi sveikai – gera!“ komandai.

Video galima peržiūrėti  adresu: https://youtu.be/_ox7W3Y-gjQ (arba paieškos lauke įvedus pavadinimą Vilainių ,,Obelėlė“, ,,Gyventi sveikai-gera“).

 

Socialinė pedagogė Lina mindauliūtė-Žukienė