Gruodžio 1-15 dienomis Vilainių mokyklos-darželio „Obelėlė“ ugdytiniai dalyvavo rajoninėje Lopšelio-darželio „Aviliukas“ skelbiamoje akcijoje „Pradžiuginkim širdį senoliams“. Mokiniai, norėdami nudžiuginti ir pasveikinti vienišus senelius artėjančių didžiųjų švenčių proga, iš įvairių technikų kūrybiškai pagamino 41 kalėdinį atviruką. Mokytojai ir tėvai su mokiniais gamindami atvirukus diskutavo apie žmogaus amžiaus kaitą, draugystę, pagalbą, pagarbą vyresniam žmogui.

Bendradarbiaujant su iniciatyvos skleidėjais 30 atvirukų pasiekė senolių akis ir širdį. O 11 originaliausių, estetiškiausių ir temą labiausiai atitinkamų sveikinimų sausio mėnesį eksponuojami Kėdainių švietimo pagalbos tarnyboje.

Parodoje džiaugiamės Dilano Skrodenio, Vakarės Ambrazaitytės, Vaido Stuokaus, Airinos Antanavičiūtės („Kiškučių“ gr.), Ainiaus Daujoto, Tėjos Babajevos („Boružiukų“ gr.), Austėjos Verbliugevičiūtės („Drugelių“ gr.), Arijos Antanavičiūtės („Liūtukų“ gr.), Mėtos Labanauskaitės (2kl.), Vėjo Miknevičiaus (1kl.) ir Airidos Semenenkovos (4kl.) kūrybiniais darbais.

Socialinė pedagogė Renata Dzikienė