Nuo 1994 metų Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu gegužės 15 dieną minima Tarptautinė šeimos diena. Jau antrą kartą šią šventę paminėjo ir Vilainių mokyklos-darželio „Obelėlė“ bendruomenė. Gegužės 16 d. visi gerai nusiteikę skubėjo į „Obelėlės“ kiemą, kuriame  įvyko Šeimos dienai skirtas įstaigos bendruomenės renginys „Mama, tėti, aš tave myliu ir širdelę tau skiriu!“. Į renginį atvyko visi vaikai, jų tėveliai, net giminaičiai, pedagogai ir svečiai.

Renginį vedė antros klasės mokiniai: Airidas Rusilas su mama Vilma ir  Dija su savo tėveliu Dariumi. Koncertui padėjo pasirengti meninio ugdymo mokytojos R. Vilkelienė, R. Myšauskienė ir klasių bei grupių mokytojai.

Kiekviena grupė ir klasė  pasirodymą-pasveikinimą skyrė savo šeimai. Mokyklos-darželio direktorė R. Zigmantavičienė įteikė padėkas bei diplomus mokiniams,  mokyklą garsinantiems mokslo,  meniniais ir sportiniais  pasiekimais.

Baigiantis renginiui, kiekvienas vaikas padovanojo savo augintą gėlės vazonėlį tėveliui ir mamytei. Visi gerai nusiteikę, suvalgę po porciją ledų, išsiskirstė į savo namus.