Kai užplūsta šventinė nuotaika, taip norisi ja pasidalinti su draugais. 2021-04-07 Aristavos skyriaus darželinukai virtualiai į svečius pasikvietė „Varpelių“ grupės vaikučius kartu švęsti artėjančio Atvelykio, dar kitaip vadinamo vaikų Velykėlėmis. Visų pirma, kaip pridera laukiant svečių, pasipuošė savo namučius ir patys pasidabino, o ir svečiai išsipuošę atvyko. Susitikimui vadovavo varliukė Kvaksiukė: pasakojo velykines istorijas, pokštavo, uždavė įdomių, gražiai pateiktų mįslių, netgi sugalvojo, kaip pasidaryti sūpynes ir jose vaikučius pasupo, kad dideli ir sveiki augtų, mat, nuo seno yra toks paprotys. Išklausė mokytojos Airidos pasaką apie auksinį kiaušinį. Abiejų grupių vaikučiai kartu su meninio ugdymo mokytoja Rita Vilkeliene daineles dainavo ir kartu mankštelę darė, šeimininkai apie balandį eilėraštuką padeklamavo.

        Ir staigmenų nestigo. Bobutė Velykė kiškučių paprašė, kad šie „Varpelių“ grupei perduotų skanias dovanėles ir karščiausius Aristavos skyriaus darželinukų linkėjimus. Per Velykas vaikučių grupėje nebuvo, tad jas paslėpė ir paliko, o kad būtų lengviau surasti, kelią spalvotais ženkliukais sužymėjo. Įveikę kliūtis ir siurprizą surado – „saldžiąsias morkytes“. Tai džiaugsmas visus užliejo…

        Prieš atsisveikinant, Kvaksiukė visiems vaikučiams užduotį davė: iš grupėje esančių žaislų sudėlioti margutį ir pasidalinti nuotraukomis. Tad, šventė tęsėsi net ir tuomet, kai vieni su kitais atsisveikino.

        Tai linksma ir įdomu buvo! Vaikučiai ir mokytojos su šia puikia nuotaika lauks vaikų Velykėlių. Visiems gražios ir džiugios artėjančios šventės!

 

Mokytojos Asta Čiapaitė ir Airida Avizovienė