Mokykloje-darželyje ,,Obelėlė“ birželio 8-12 dienomis vyko vaikų vasaros ir užimtumo programos stovykla ,,Šokam į vasarą“. Stovykloje įdomiai ir turiningai laiką leido net  20 vaikų. Visą savaitę mokiniai aktyviai sportavo su treneriais Vaidu Simonavičiumi ir Julijonu Sinkevičiumi bei mokytojomis Jolanta Klevinskiene, Laima Lukoševičiene, Asta Jasiūniene. Stovyklautojai žaidė įvairius žaidimus su šokių mokytoja Ilona Medelinskiene, anglų kalbos mokytoja Renata Šimanauskiene, logopede Rima Lučinskiene, muzikos mokytoja Rita Vilkeliene. Mus aplankė net piratas Jack Sparow! Su nuolatiniais įstaigos draugais – Kėdainio profesinio rengimo centru ir profesijos mokytoja Audrone Alminiene – mokėmės pasigaminti sveikatai palankius desertus. Visuomenės sveikatos specialistė Sonata Aleknaitė visą savaitę skatino mokinius dieną pradėti nuo mankštos, o Daiva Mackevičienė papasakojo apie vandens naudą žmogaus organizmui. Sveikatingumo klube ,,SimWay“ trenerė Simona Skorubskienė įdomiai ir įtaigiai papasakojo apie taisyklingos laikysenos įtaką gyvenimo kokybei. Mokyklos psichologė Rita Žemgulienė dar kartą priminė apie žmogaus jausmus, jų išraišką, mokė juos atpažinti ir tinkamai išreikšti.

Aplankėme socializacijos centrus ,,Tavo svajonė“ ir ,,Laiptai į viltį“. Ten vaikai sužinojo apie galimybę juose aktyviai ir įdomiai leisti laiką po pamokų. Labiausiai vaikai džiaugėsi galėdami pažaisti įrengtose Kėdainių miesto poilsio zonose prie Šv. Juozapo bažnyčios ir  prie Nevėžio.

Už skirtą finansavimą ir galimybę suorganizuoti puikią stovyklą esam dėkingi Kėdainių r. savivaldybei. Džiaugiamės, kad galėjome pasiūlyti savo mokiniams įdomiai ir kokybiškai pastovyklauti ir turiningai praleisti vieną vasaros savaitę.

Soc. pedagogė Lina Mindauliūtė-Žukienė