Ruduo – tai gausos ir spalvų metas. Gamta pasipuošia aukso ir rubino spalvomis, o mus apdovanoja įvairiausiomis gėrybėmis. Rugsėjo 27 dieną, auksaspalvis rudenėlis, pakvietė mokyklos-darželio „Obelėlė“, vaikus ir pedagogus  pasinerti į rudens nuotykį su pintais krepšeliais, pilnais gamtos stebuklų keliauti geltonų plytų keliu į derliaus šventę „Rudens gėrybių dirbtuvės”.

        Vaikus aplankė mergaitė Dorotė, atgijusi daržo Kaliausė, Medkirtys, kuris labai norėjo turėti širdį ir Liūtas, kuriam reikėjo drąsos. Visi keturi draugai keliavo išpildyti savo norus ir slapčiausius troškimus į Smaragdo miestą ir grįždami namo, pakeliui užsuko aplankyti darželio vaikų ir pasmalsauti, ką gi jiems pavyko daržo lysvėse užauginti.

          Ant stalo puikavosi daržo gėrybių patiekalai iš agurkų, arbūzo, pupelių, burokėlių, bulvių, žirnių. Šios daržovės buvo pavasarį pasodintos ir pačių vaikų prižiūrėtos.  Šventės dalyviai sužinojo, kad reikia daug darbų nudirbti, kol jos atkeliauja ant mūsų stalo. Dorotė, daržo Kaliausė, Medkirtys ir Liūtas kartu su vaikais degustavo, skanavo ir ragavo pačių vaikų pagamintus patiekalus, išsirinko patį skaniausią.

            Rudens gėrybių dirbtuvėse buvo linksma ir žaisminga. Tvyrojo linksma atmosfera, džiugi vaikų ir mokytojų nuotaika.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos:  Laura Krivickaitė, Airida Avizovienė, Agnė Garbuzienė.       Meninio ugdymo mokytoja – Rita Vilkelienė