Gegužės 12 dieną mokyklos‑darželio „Obelėlė“ Aristavos skyrių prisipildė švelnių ir žaismingų fleitos melodijų. Čia vyko jaukus pavasarinis koncertas, kuriame pasirodė 1–3 klasių fleitininkės iš Kėdainių muzikos mokyklos, vadovaujamos mokytojos Julijos Maksimec.
Jaunosios muzikantės dovanojo švelnias, pavasariu alsuojančias melodijas, sukūrė šventišką nuotaiką ir pradžiugino visus susirinkusius. Renginį vedė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ernesta Kličienė, ji lydėjo žiūrovus per muzikinę programą.







