Gegužės 22 d. mokykloje-darželyje „Obelėlė“ pedagogams ir mokinio padėjėjams vyko paskaita: „Vaikų savireguliacijos stiprinimas: praktinės metodikos kasdienėse situacijose“. Kurią skaitė ir patirtimi dalijosi psichologė Kamilė Leunartaitytė.
Vaikų savireguliacijos tema šiuo metu yra itin aktuali, todėl susidomėjusių netruko. Psichologė Kamilė pakvietė būti aktyviais klausytojais. Suaugusieji atsakę į klausimus apie savireguliaciją atidžiau pagalvojo apie vaikus. Pristatant savireguliacijos metodus kiti pedagogai pasidalijo savo taikomais būdais, kuriuos naudoja, kai reikia sugrąžinti vaikus į veiklas. Reflektuojant klausytojai pagalvojo apie savo mokinius ir kokius metodus galėtų pritaikyti.

