Štai ir prabėgo penkios linksmos dienos priešmokyklinukams bei 1–4 klasių mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, Dieninėje vasaros poilsio stovykloje ,,Sugauk vasarą!“. Stovyklos veiklose dalyvavo  18 Kėdainių r. Vilainių mokyklos-darželio ,,Obelėlė“ vaikų.

Stovyklos veiklomis siekėme, kad patraukliomis vaikams formomis būtų ugdoma socialinė atsakomybė, taikant pilietiškumo, kūrybiškumo, sveikos gyvensenos ir turizmo elementus.

Pirmąją dieną stovyklautojai kūrė stovykloje veiksiančias taisykles, vėliavą ir emblemas, piešė plakatus su vasaros vaizdais, dalyvavo sveiko kokteilio gamybos pamokoje „Gaivu, gardu ir sveika!“, žaidė judrius žaidimus.

Mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokėlėje „Piešimas ant akmenėlio“, gamino mandalas iš augalų ir gamtinių medžiagų, pėdomis ir rankomis piešė ant tapeto, dienos refleksijos metu bandė „sukelti lietų“.

Stovyklautojai lankėsi Kėdainių kalbų mokykloje, kur dalyvavo edukacijoje „Metų laikai pietų lėkštėje“. Ten vaikai gamino lėkštes su metų laikais ir mėnesiais, sužinojo juos anglų kalba, vėrė vėrinukus iš vaisių ir juos valgė.

Daug džiaugsmo vaikams suteikė žygis iki miesto parko. Ten vaikai piknikavo, žaidė įvairius judrius žaidimus, dalyvavo stovyklos uždaryme „Muilo burbulų fiesta“.

Palinkėję gražios, linksmos ir sveikos vasaros, išsiskyrėme iki naujų mokslo metų.

Socialinė pedagogė Irma Kriščiūnienė