Pradinių klasių mokiniams vyko kultūros paso pažintinė, interaktyvi edukacinė veikla – kosminis skrydis, kosminio roboto viktorina ir nepakartojami potyriai, apsirengus astronauto kostiumais.

                Mokiniai stebėjo filmą apie kosmosą.  Pažintinis edukacinis filmas nukėlė vaikus į Saulės sistemą. Jaunieji astronautai susipažino su Saulės sistemos planetomis, patirdami įvairių nuotykių ir netikėtumų! Mokinių laukė kelionė ne tik kosmosu, bet ir laiku.  Jaunieji astronautai, pakeliavę kosmosu ir susipažinę ar geriau pažinę Saulės sistemą, varžėsi jaunųjų astronautų viktorinoje. Viktorinoje dalyvavo kiekviena klasė, kaip ypatinga jaunųjų astronautų komanda.

             Mokiniai susitiko ir su įspūdingu Kosminiu robotu.  Robotas atsakė į visus vaikams rūpimus klausimus apie kosmosą ir ne tik, skyrė užduotis, patarė, ko reikia norint būti astronautu, kokias asmenines savybes ugdyti, kokių mokslo aukštumų siekti, kuo domėtis.

               Edukacinės pamokos metu mokiniai stiprino visas kompetencijas: kritinio mąstymo, kultūrinę, kūrybiškumo, pažinimo, komunikavimo, pilietiškumo, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos, skaitmeninę.