Menu Close

„Drugelio“ grupės išvyka

Gegužės 25 dieną „Drugelio“ grupės ugdytiniai lankėsi Janinos Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje. Vaikai dalyvavo įdomioje edukacijoje – ,,Piešimas ant vandens”, kurios metu išbandė kūrybišką ir netradicinę meno techniką. Edukacijos metu ugdytiniai kūrė spalvingus piešinius, stebėjo, kaip spalvos susilieja tarpusavyje ir džiaugėsi savo darbais.
Po edukacijos vaikai apžiūrėjo muziejuje eksponuojamas tapybos parodas. Ugdytiniai susipažino su įvairiais meno kūriniais, spalvomis bei menininkų kūryba. Išvyka suteikė daug gerų emocijų, naujų įspūdžių ir kūrybinio įkvėpimo.

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ingrida J. Butnorienė

 

Skip to content