Menu Close

Dalyvavome renginyje “Draugystės tiltai”

Ketvirtos klasės mokiniai dalyvavo Kėdainių “Aušros” progimnazijos organizuotame renginyje “Draugystės tiltai”, kuriame mokiniai ugdėsi kūrybiškumo, bendravimo, pažinimo, emocines, socialines ir sveikos gyvensenos kompetencijas.

Renginio metu mokiniai atliko įvairias komandines užduotis, dalyvavo kūrybinėse veiklose, mokėsi bendradarbiauti, išklausyti vieni kitus ir drauge siekti bendro tikslo. Smagios ir prasmingos veiklos suteikė galimybę ne tik pagilinti žinias, bet ir sustiprinti draugystės ryšius su kitų mokyklų mokiniais.

Renginio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o saldi staigmena – ledai – tapo puikiu atlygiu už aktyvų dalyvavimą ir gerą nuotaiką.

Dalyvavimas renginyje „Draugystės tiltai“ paliko daug gražių įspūdžių ir dar kartą priminė, kad draugystė, bendrystė ir pagarba vieni kitiems yra svarbios vertybės.

Specialioji pedagogė Irma Kriščiūnienė

Skip to content