Menu Close

„Noriu į mokyklą“ – jauki ir džiugi išleistuvių šventė

Gegužės 27 dieną „Obels žiedelio“ grupėje vyko graži išleistuvių šventė „Noriu į mokyklą“. Šventėje dalyvavo priešmokyklinukai ir ikimokyklinukai – visi kartu dainavo, šoko, deklamavo eilėraščius ir kūrė šiltą, jaukią atmosferą.

Vaikai savo pasirodymais dovanojo daug šypsenų, džiaugsmo ir gražių emocijų tėveliams, seneliams bei visiems susirinkusiems. Šventės metu netrūko nuoširdžių žodžių, padėkų ir jautrių akimirkų.

Po šventės vaikų laukė smagi išvyka į Kunionių žirgyną, kur jie susipažino su žirgais, linksmai leido laiką gamtoje ir patyrė daug džiugių emocijų.

Linkime būsimiems pirmokams drąsos, smalsumo, gražių draugysčių ir sėkmingo kelio į mokyklą!

Mokytojos Airida Avizovienė, Audronė Jonavičienė

 

 

Skip to content