Įstaigos gyvenimas
Naujienos ir kiti pranešimai
„Noriu į mokyklą“ – jauki ir džiugi išleistuvių šventė
Gegužės 27 dieną „Obels žiedelio“ grupėje vyko graži išleistuvių šventė „Noriu į mokyklą“. Šventėje dalyvavo priešmokyklinukai ir ikimokyklinukai – visi kartu dainavo, šoko, deklamavo eilėraščius
„Drugelio“ grupės išvyka
Gegužės 25 dieną „Drugelio“ grupės ugdytiniai lankėsi Janinos Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje. Vaikai dalyvavo įdomioje edukacijoje – ,,Piešimas ant vandens”, kurios metu išbandė kūrybišką ir netradicinę meno
Paskaita pedagogams ir mokinio padėjėjams
Gegužės 22 d. mokykloje-darželyje „Obelėlė“ pedagogams ir mokinio padėjėjams vyko paskaita: „Vaikų savireguliacijos stiprinimas: praktinės metodikos kasdienėse situacijose“. Kurią skaitė ir patirtimi dalijosi psichologė Kamilė
„Drugelio“ grupės išvyka į Kėdainių kalbų mokyklą
Gegužės 19 dieną „Drugelio“ grupės ugdytiniai kartu su tėveliais dalyvavo Kėdainių kalbų mokykloje atvirų durų dienoje. Tėveliams buvo pristatytos galimybės vaikams mokytis šioje mokykloje bei
„Pavasario garsai“ Aristavos skyriuje
Gegužės 12 dieną mokyklos‑darželio „Obelėlė“ Aristavos skyrių prisipildė švelnių ir žaismingų fleitos melodijų. Čia vyko jaukus pavasarinis koncertas, kuriame pasirodė 1–3 klasių fleitininkės iš Kėdainių
Šeimos dienos paminėjimas
Gegužės 16 dieną Kėdainių miesto parke vyko Tarptautinė šeimų šventė. Joje Aristavos skyriaus „Obuoliuko“ grupės vaikai dalyvavo nuotaikingame spektaklyje „Kabakšt kabaldakšt“, kuriame vaikai įkūnijo aveles.
Pristatymas
Trumpai apie mus
Įgyvendiname švietimo politiką, padedame šeimai ugdyti vaiko asmenybę, teikiant kokybiškas ikimokyklinio ugdymo paslaugas; sudarytos sąlygos įvairiapusei vaikų saviraiškai, diegiamos sveikatos stiprinimo ir saugojimo nuostatos.
Įstaigos pasiekimai
Mokiniai dalyvauja olimpiadose ir konkursuose, kur dažnai užima prizines vietas tiek rajoniniuose, tiek respublikiniuose etapuose.
Viskas apie įtraukųjį ugdymą
Bendradarbiavimas
Partneriai ir projektai









